آخرين اخبار انتخابات مجس شهرستان هاي نايين و خور و بيابانك - اخبار لحظه اي


 


باعرض سلام خدمت بینندگان بزرگوار و عزیز سایت خبری شرق اصفهان

باتوجه به هجوم ناشایست برخی افراد با بدافزارها و فیلترشکن های اینترنتی به این سایت، و تلاش برای تأثیر در نظرسنجی سایت و همچنین عدم توانایی فنی ما برای جلوگیری از درج نظرات تكراري، نظرسنجی سایت غیرفعال شد. (آخرین ساعات شب 8بهمن)

در این باب ذکر نکاتی را ضروری می دانیم:

1- این سایت کاملا شخصی بوده و هیچ گونه وابستگی سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و حقوقی به هیچ جریان، گروه و سازمان خاصی ندارد.

2- نظرسنجی این سایت نیز کاملا شخصی بوده و شامل شرایط مذکور می باشد و برای هیچ گروه و سازمانی انجام نگرفته است.

3- این سایت با تجربه ای 10ساله، نظرسنجی های مختلفی را در ادوار گذشته برگزار نموده بود و در گذشته دچار چنین مشکلاتی نشده بود که البته این بار نیز نظرسنجی از بامداد اول بهمن ماه آغاز شد و تا روز ظهر روز هفتم بهمن ماه هم دچار مشکل و حمله ی طرفداران كانديدا براي دادن رأي هاي تكراري نشده بود.

4- این نظر سنجی در بامداد اول بهمن ماه آغاز و به دلیل جلوگیری از هیجانات کاذب، حتي هیچ اطلاع رسانی تلگرامی درباره ی شروع آن صورت نگرفت. متاسفانه از ظهر روز هفتم بهمن ماه، با دعوت و هجوم طرفداران یکی از کاندیدای خاص به سایت، موج نظردادن های کاذب آغاز شد که در ادامه با مشارکت طرفداران محترم و بزرگوار سه کاندیدای دیگر، موج درج نظرات به صورت ساختگی آغاز شد. در ابتدا گمان میشد که امکان کنترل این نظرات ساختگی وجود دارد که متاسفانه در ادامه، عدم توقف درج این نظرات ساختگی و برخی حملات سایبری به اصل سایت و تلاش هاي ناموفق براي هك كردن سايت و نیز درخواست برخی بزرگان و دوستان، توقف نظرسنجی در دستور کار قرار گرفت.

5- به دلیل جلوگیری از گلایه های طرفداران سه کاندیدای محترم (به دلیل حجم بالای نظرات غیرواقعی)، آرای هر سه بزرگوار، در شرایط مساوی متوقف شد و دیگر این آرا قابل استناد نیست. همچنین باید اذعان کنیم که نظرسنجی های اینترنی فقط منحصر به افرادی است که دسترسی به اینترنت داشته و اکثریت مردم را شامل نمیشود؛ سوای این که هجوم طرفداران برخی کاندیدای خاص نیز می تواند نتایج آن را دگرگون نموده و استناد آن را کاملا منتفی سازد. البته نظرسنجي هاي اين سايت در سالهاي گذشته بسيار به واقعيت نزديك بوده است ولي اين دوره به دليل درج نظرات تكراري متاسفانه اين روند دچار ترديد شد.

6- تجربه نظرسنجي هاي ما نشان داده است كه در يك بازه يك ماهه حدود 2000كابر شاخص حقيقي در نظرسنجي سايت ما شركت ميكنند كه متاسفانه فقط در طي 24ساعت (7الي8بهمن) بيش از 2200رأي به آراي قبلي اضافه شده كه اين نشان از رأي هاي تكراري طرفداران كانديداي محترم دارد.

7- ضمن ادای احترام به تمامی کاندیدای محترم، متاسفانه طرفداران دو نفر از کاندیدای بزرگوار، در فضای مجازی (تلگرام)، آن هم با هویت واقعی و گاها با هویتی نامعلوم، اقدام به توهین ناشایست علیه تیم مدیریت سایت خبری شرق نمودند که واقعا این گونه رفتارها دور از شأن این سایت و حتی کاندیدای محترم مورد حمایت آن هاست که جای تأمل بسیار دارد. چرا که، کسانی که به سایتی کاملا شخصی که در راستای اعتلای شهرستان های نایین و خوروبیابانک، آن هم با سابقه ای 10ساله، قدم برمیدارد، به راحتی توهین میکنند، فردا و در روز قدرت گرفتن، چه ها خواهند كرد؟ البته قطعا حساب این طرفداران ناآگاه و بی ادب، از کاندیداهای محترم جداست ولی از این بزرگواران خواهش میکنیم که این دوستان را مدیریت نموده و اجازه چنین توهین هایی را ندهند.

8- این سایت امکان فنی اعلام نهایی نتایج نظرات را با حذف آی پی های تکراری و همچنین آی پی های کشورهای خارجی (فیلترشکنها) دارد ولی به دلیل جلوگیری از تنش های بیش تر و حفظ فضای آرامش، به خاطر شناخت برخي طرفداران بي ادب، این کار را انجام نداده و نخواهد داد.
همچنین توهین های دوستان نیز مستند موجود بوده و پیگیری های قانونی در اين رابطه به زودی صورت خواهد گرفت و اسامي آنان به مردم معرفي خواهد شد.

9- در پایان از طرفداران سایر کاندیدای محترم که باوجود تغییرات آنی در آرا، با کمال ادب و احترام برخورد نمودند، به ویژه طرفداران آقایان عباسعلی پوربافرانی و غلامرضا کریمی، کمال تقدیر و تشکر را داریم.

در پایان اعلام می کنیم که این سایت، آمادگی معرفی همه ی بزرگوران نامزد انتخابات را به اهالی شریف و نجیب شهرستان های نایین و خوروبیابانک، آن هم در فضایی کاملا آرام و فارغ از هرگونه توهین و تخریب و به دور از جوگرفتگی های سیاسی دارد.

خاتمهاین نظرسنجی تنها مخصوص اعضاء است.

کل آراء: 0
آرشیو نظرسنجی ها

محل تبليغات شما در پربيننده ترين رسانه شرق استان اصفهان
محل تبليغات شما در پربيننده ترين رسانه شرق استان اصفهان


http://www.isfahaneast.com/page11.html
سكه، طلا و ارز

فوتبال
قيمت خودرو
شاخص بورس ايران
قرآن آنلاين با صوت قاري هاي بين المللي و ترجمه فارسي

گروه طراحان جوان نایین

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو میپذیرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین با بیش از 26سال تجربه، در مقطع کارشناسی ارشد در پنج رشته دانشجو میپذیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت این دانشگاه به آدرس http://www.naeiniau.ac.ir مراجعه نمایید.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نایین

http://noorportal.net/salavat.aspx
سالمندان الزهرای نایین


اَللّهُمَّ عَرِّفْني نَفْسَکَ

فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْني نَفْسَکَ

لَمْ اَعْرِفْ
رَسُولَکَ

اَللّهُمَّ عَرِّفْني رَسُولَکَ

فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْني رَسُولَکَ

لَمْ اَعْرِفْ حُجَّتَکَ

اَللّهُمَّ عَرِّفْني حُجَّتَکَ

فَاِنَّکَ اِنْ لَمْ تُعَرِّفْني حُجَّتَکَ

ضَلَلْتُ عَنْ ديني

پیگیری نظرات سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf
مهدی @ جمعه 12 اسفند 1390 - 14:49:14

کاظم یزدانی
عبدالصمد مزیکی @ شنبه 13 اسفند 1390 - 00:11:53

اعلام لحظه اي نتایج انتخابات در خبرگزاري شرق اصفهان
دکتر حسن کامران دستجردي @ شنبه 13 اسفند 1390 - 01:16:00

تعداد آرا
ئتلبر @ شنبه 13 اسفند 1390 - 01:24:28

پس امار چی شد
علی @ شنبه 13 اسفند 1390 - 07:21:00

نتایج ارای اصفهان
امیر @ شنبه 13 اسفند 1390 - 08:35:14

بابا سرکاریه اینکه بالاش نوشتید امار انتخابات ولی یه چیز دیگه نوشته
زينب شيرازي @ شنبه 13 اسفند 1390 - 09:32:16

نتيجه چي شد؟
شهروندخمینی شهر @ شنبه 13 اسفند 1390 - 09:59:08

من نمیدونم چطوری نتیجه ها رابفهمم
برفین @ شنبه 13 اسفند 1390 - 10:20:27

پس چرا آمار رو نمی زنین ؟؟؟؟؟
كشاورز @ شنبه 13 اسفند 1390 - 11:09:34

اين كه فقط نوشته آمار مي دهيم. پس خود نتايج كجاست؟؟؟
عادل @ شنبه 13 اسفند 1390 - 11:24:10

بابا آمار اعلام شده شماها خوابید. مدیریت سایت خوابه
راد @ شنبه 13 اسفند 1390 - 12:26:28

بالاترین آرا مطعلق به کیست
@@@ @ شنبه 13 اسفند 1390 - 12:47:41

احتمالا مدیر سایت هم طرفدار حسنیه رای نیاورده شکه شده آمار نزاشته!!!!
مرتضی @ شنبه 13 اسفند 1390 - 14:11:20

آقای مدیر سایت پس آمار کوجاس؟
علی @ يكشنبه 14 اسفند 1390 - 16:20:20

هنوز آمار پخته نشده
فروزان @ يكشنبه 14 اسفند 1390 - 19:01:53

با سلام و خسته نباشید
برای اعلام لحظه ای نتایج انتخابات در خبر گزاری شرق اصفهان وب سایت بافران نیز مرتب از آمار استفاده کرد و در لحظات اولیه منبع نیز ذکر گردید و چون هر 10 دقیقه یک بار به روز می شدیم و فرصت اندک بود نام مرجع در اطلاع رسانی بعدی فراموش شد .نه اینکه خدای نکرده عمدی در کار باشد .در هر حال آخرین نتیجه با ذکر مرجع در وب سایت ما تصحیح شده و از بابت زحمات شما تشکر ویزه داریم
امید که موفق باشید و در سایه خدا
به خدا می سپارمتان .
وب سایت بافران - فروزان
پیام تشکر استاد صالحی(آوینی) @ پنجشنبه 17 فروردين 1391 - 11:13:42

باسمه تعالی شانه
با سلام، احترام و قبولی بندگی و طاعات
من لم يشكر المخلوق لم يشكر الخالق
ابن ابی البلاد می‏گوید:از حضرت امام رضا (ع) شنیدم که می‏فرمودند: شکر خدا را بجا نیاورده است آنکه از مردم تشکر نکند.
امام خمینی: اسلام سنگرهای کلیدی جهان را فتح خواهد کرد.
مقام معظم رهبری: انشاءا... انتخابات مجلس نهم پر شور، با احساس، با بصيرت، با حضور فراوان مردم انجام خواهد گرفت.

سلام و درود خدا بر شما رادمردان پولادین اراده، مردم وفادار،آگاه و همیشه در صحنه، که چنین مقتدرانه مشت محکمی بر دهان بدخواهان جمهوری اسلامی ایران زدید و قلب قطب عالم امکان آقا امام زمان ارواحنا لتراب مقدمه الفداء و عجل فرجهم را خرسند نمودید.
احسنت بر این مردمان غیور، سرافراز و با بصیرت؛ امروز بار دیگر لبخند رضایتمندی را با حضور پرشور و شعورتان بر لبان حضرت امام،رهبری عزیز،مراجع عظام و شهداء نشاندید.
چشمان تحلیل گران و ناظران بین المللی را با رقم زدن حماسه ای بزرگ، خیره کردید. حضور شکوهمند مردم در پای صندوق های رای،در روز دوازده اسفند ماه سال جهاد اقتصادی،یک بار دیگر ثابت کرد که ایران اسلامی همیشه زنده است و در صعود به پله های تکامل و همدلی ، لحظه ای درنگ نخواهد کرد.
مردم شریف و انقلابی حوزه انتخابیه، شهر شهیدان و ایثارگران هشت سال دوران طلایی دفاع مقدس و شهر عالمانی نامدار و فقیهانی عالیقدر؛ درود بر شما که با این حضور حداکثری در انتخابات مجلس نهم، برگ زرین دیگری بر کارنامه افتخارات این دیار افزودید.
.حقیر به عنوان کمترین خادم بر خود فرض می‌دانم، سپاس خود را از این حضور دشمن شکن و سرنوشت ساز بر تک تک شهروندان که پیروز واقعى میدان هستند ابراز داشته و بی‌تردید افزایش آراء در این دوره نشانه اعتماد مردم به این نظام الهی و اسلام ناب محمدی (ص) است، که امیدوارم دولت و مجلس محترم فراموش نکرده و جبران این همه محبت را بکنند.
اخلاق و ادب سیاسى واعتقاد به دمکراسى و مردم سالارى دینی و از باب اینکه رقابت باید به رفاقت تبدیل شود حکم میکند، ضمن ادب و احترام به دیگر نامزدها که اساتید بنده هستند، پیروزى برادر بزرگوارمان و ابن الشهید جناب آقای ابوترابی را در انتخابات مجلس نهم تبریک عرض نموده و امید روزافزون دارم که به دور از هر گونه شائبه سیاسى و جناحى(چپ و راست، اصول گرا یا اصلاح طلب) صرفاً به دنبال قانونگذاری، رفع مشکل جدی بی آبی و پی گیری مطالبات آبادانی و فرهنگی مردم غیور وسربلند جاى جاى حوزه انتخابیه بوده و با عقلانیت و درایتی که از حضرتعالی سراغ دارم همه مردم را با هر دیدگاه وتفکر به یک گونه نگریسته و خدمتگزار واقعى آنها،ایران عزیز و جهان اسلام خصوصا دراین جنبش های جهانی و بیداری اسلامی باشید، همچنین از تلاش های دیگر همسنگران و عزیزان نامزد که باعث شور انتخاباتی و حضور حداکثری شدند و با بذل تمام توان و آبروی خود در این کارزار سخت شرکت کرده و رونق بخش این انتخابات بودند، خصوصا جناب آقای دکتر سعادت در دوران مسئولیت شان در دو دوره هفتم و هشتم مجلس شوراى اسلامى کمال سپاسگزارى را دارم.
هر چند انتظار می‌رفت فضای انتخابات به گونه‌ای باشد که شاهد بد اخلاقی و بد عدالتی نباشیم و توقع می رفت صادقانه و فقط به کارنامه و قابلیت های خود بپردازیم نه به تضعیف و تخریب دیگران، بنده به نوبه خود از دوستانی که علیه بنده قلمی زده یا سخنی راندند گلایه ای نداشته و راضی ام و از خداوندکریم متعال و شهداء خواهانم از قصور وگناهانمان بگذرند.
اینجانب به جهت انجام ادای دین به اصالت خود، شهیدان این دیار و خدمت به مردم بزرگوار و قدرشناس وارد صحنه شده و خدای بزرگ را شاکرم که توانستم در گرم نمودن فضای انتخابات و حضور حداکثری مردم نقش داشته باشم و اکنون که توفیق خدمت در سنگر مقدس خانه ملت میسر نگردید، بر خود لازم می‌دانم از اظهار لطف و عنایت خالصانه تک تک دوستان و اساتید در کل شهرها و مناطق خصوصا عزیزان قرارگاه یادیاران که بدون هیچ چشم داشتی روزها و ساعت ها یار و مددکار بنده بودند سلام،ادب و تشکر ویژه داشته و از تمام عزیزانی که زحمت کشیدند خصوصأ مسئولین برگزاری انتخابات(اجرایی و نظارت)، ائمه جمعه و جماعات تقدیر نمایم و به همه عزیزان همشهری خود، این اطمینان را می دهم که در صورت نیاز آنچه در توان دارم در جهت آبادانی منطقه و حل مشکلات مردم با هماهنگی مسئولین و همکاری نماینده منتخب مان به کار خواهم گرفت.
امید واثق دارم همه مسئولین همگام با برنامه ها و سیاست های کلی و سند چشم انداز به این تفکر انقلابی و زیبا که اختلافات بس است بیائم با همدلی و احترام متقابل به داد مردم برسیم جامعه عمل بپوشانند تا موجب رضایت پروردگار عالمیان گردند.
انشاءا... بتوانیم شاگردان با اخلاصی در مکتب قرآن و اهل بیت (ع) و سربازان وفاداری برای انقلاب و رهبری عزیز بوده و شرمنده شهداء، جانبازان، مردم و مراجع عظام نشویم.(خدایا چنان کن سرانجام کار.....تو خوشنود باشی و ما رستگار)
واجعلنا من الشهداء و الصالحین
با تشکر، سلامتی و آرزوی توفیق 09130220313
م م ر صالحی نامزد دوره نهم مجلس شورای اسلامی
نجف آباد،تیران وکرون 11/04/1433 مصادف با 14/12/1390
عنوان نظر
نام شما:
متن نظر:
عدد روبرو را وارد کنید
اعلام نتایج رسمی نهایی انتخابات مصر به تفکیک آرای نامزدها
فردا شنبه ؛ اعلام نتایج رسیدگی به شكایات داوطلبان / آغاز فرصت تغییر حوزه انتخابیه
نتایج اولیه آزمون سراسری 94 اعلام شد + لینک اعلام نتایج
نتایج رسمی انتخابات مصر یکشنبه اعلام می‌شود
نتایج نهايي انتخابات يازدهمين دوره ریاست جمهوری در شهرستان نایین
نتایج نهايي انتخابات چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر بافران
نتایج نهايي انتخابات چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر انارك
نتایج نهايي انتخابات چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر در نايين
نتایج نهايي انتخابات چهارمين دوره شوراي اسلامي شهر خور
نتایج چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان خوروبیابانک


Web Statistics


عضویت در خبرنامه

پست الکترونیک:
شماره همراه:
کد امنیتی:

آخرين نظرات

[اخبار] گزارش تصویری افتتاح باند دوم جاده نایین - انارک + عکس
توسط: علیرضا س در تاریخ يكشنبه 25 بهمن 1394 - 18:50:29
باتقدیروتشکر از جناب آقای ایمانی وسایر دوستانی باب ادامه مطلب...

[اخبار] درگذشت جوان نایینی براثر سقوط از کوه + عکس
توسط: مهمان در تاریخ شنبه 24 بهمن 1394 - 20:04:49
خدا رو شکر که منم شرکت نیستم.خدا رحمتت کنه مجید ام ادامه مطلب...

[اخبار] کاندیدای جبهه پایداری در نایین مشخص شد + اسامی
توسط: علی در تاریخ شنبه 24 بهمن 1394 - 12:29:25
مرد نیستی نظر مردما بزاری

[اخبار] کاندیدای جبهه پایداری در نایین مشخص شد + اسامی
توسط: علی در تاریخ شنبه 24 بهمن 1394 - 11:36:13
فردین اصولگرا چی با سوابق عالیش ادامه مطلب...

[اخبار] کاندیدای جبهه پایداری در نایین مشخص شد + اسامی
توسط: Anonymous در تاریخ شنبه 24 بهمن 1394 - 10:08:48
مابه كانديدمستقل راي ميدهيم ادامه مطلب...

[اخبار] رقاصی جدید گلشيفته فراهاني در فیلم "درست مثل یک زن" + تصاویر
توسط: سعید در تاریخ جمعه 23 بهمن 1394 - 19:22:07
دیوونه

[اخبار] کاندیدای جبهه پایداری در نایین مشخص شد + اسامی
توسط: Anonymous در تاریخ جمعه 23 بهمن 1394 - 16:47:38
فقط فردين وحسني

[اخبار] کاندیدای جبهه پایداری در نایین مشخص شد + اسامی
توسط: Anonymous در تاریخ جمعه 23 بهمن 1394 - 16:30:37
فردين اصولگراچي

[اخبار] رقاصی جدید گلشيفته فراهاني در فیلم "درست مثل یک زن" + تصاویر
توسط: حسین در تاریخ جمعه 23 بهمن 1394 - 15:13:23
آقا وخانمی که فقط بلدین توهین میکنید نه اینکه خوتو ادامه مطلب...

[نظرسنجی] در رابطه با انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي در حوزه انتخابيه نايين و خوروبيابانك كدام گزينه زير را انتخاب ميكنيد؟
توسط: Anonymous در تاریخ پنجشنبه 22 بهمن 1394 - 20:24:21
با این تفکرات متعصبانه شهر مان پیشرفت نمی کند. از ادامه مطلب...تازه های خبر

 گزینه اصلاح طلبان در نایین معرفی شد
 برگزاری راهپیمایی یوم الله 22 بهمن در نایین + عکس
 توقيف 2ميليارد و 100 ميليون ريال كالاي قاچاق در نایین
 ديدار فرماندار شهرستان نايين با تعدادي از خانواده شهدا و جانبازان + عکس
 با دستور رییس جمهور و حضور استاندار، هفت طرح عمرانی در نایین افتتاح شد + عکس
 افتتاح و بهره برداري از چند طرح عمراني در شهر انارك + عکس
 چهار کشته در چهار حادثه و اتفاق جداگانه در نایین
 امام جمعه نایین: مردم با سلیقه های مختلف در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند
 تودیع و معارفه رییس اداره ورزش و جوان شهرستان نایین + عکس
 گزارش تصویری افتتاح باند دوم جاده نایین - انارک + عکس
 هيئت بازرسي انتخابات نهمين دوره مجلس شوراي اسلامي معرفي شدند
 اسامی نهایی نامزدهای انتخابات مجلس خبرگان اصفهان اعلام شد
 برانکو؛ پروفسوری که فوتبال ایران را شیفته خود کرد/ چنین مربیان خارجی آرزوست
 شورای نگهبان وضعیت صلاحیت 147 نفر از داوطلبان مجلس را فردا اعلام می‌کند
 کاندیدای جبهه پایداری در نایین مشخص شد + اسامی
 نامزدهای مورد حمایت جامعه مدرسین در استان اصفهان مشخص شد + اسامی
 لیست نهایی اصولگرایان در تهران مشخص شد+اسامی
 عیدی کارمندان دولت 688هزارتومان تعیین شد
 168 داوطلب دیگر انتخابات در استان اصفهان تایید شدند
 اطلاعیه ستاد انتخابات کشور درباره داوطلبان رد صلاحیت شده
 اسامی داوطلبان انتخابات مجلس، به وزارت کشور اعلام شد + نتايج حوزه نايين و خوروبيابانك
 
 تمثال امام خمینی(ره) در نایین وخور گلباران شد + عکس
 امیدی به قبول مسئولیت عربستان نیست
 نگهداری زندانیان داخل شهر از نظر امنیتی به صلاح نیست
 کلیات لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه سال 95 به تصویب رسید
 چه کنیم نماز صبح قضا نشود+پاسخ آیت‌الله بهجت
 جاساز 766 هزار نخ سيگار قاچاق در بار لوله
 شورای حل اختلاف از ورود ۳۰ درصد از پرونده‌ها به دستگاه قضا می‌کاهد
 12کیلومتر جاده اضطراری، در گردنه ملااحمد نایین احداث شد
 تأیید صلاحیت نشدگان خبرگان از 8 تا 10 بهمن ماه می‌توانند شکایت خود را ارائه کنند
 نامزدهای انتخابات آمریکا برای رسیدن به کاخ سفید باید از چندین فیلتر عبور کنند
 
 نمايش پويانمايي سینمایی "شاهزاده روم" در نايين + عكس
 تعریف جرم سیاسی گامی رو به جلو برای رعایت دموکراسی
 كشف يک ميليارد و 400 ميليون ريال برنج قاچاق
 برگزاري کارگاه آموزشی اخلاق و احکام کسب و کار ویژه اصناف نایین + عكس
 منجی آخرالزمان «هالیوود» کیست/چرا آینده‌پژوهی مورد توجه غرب است
 10مورد درباره توان نظامی ایران
 نامزدهای تایید صلاحیت شده در استان اصفهان به تفکیک حوزه انتخابیه + جدول
 اصولگرایان در استان‌ها مستقل و هماهنگ عمل می‌کنند / موتلفه لیست جدایی ندارد
 دكتركريمي: اجرایی شدن برجام و فرصت‌های پیش‌رو در عرصه داخلی، بین‌الملل و منطقه‌‌ای
 نمونه‌سازی سریع آلیاژهای مستحکم و سبک وزن صنایع هوا‌وفضا در کشور
 9 دی جلوه ای از شکوه و اقتدار نظام مردم سالاری
 13نفر در حوزه نايين و خوروبيابانك تأييد صلاحيت شدند + اسامي
 پایان المپیاد ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی
 کشف مواد مخدر در بار خیار + عکس
 9 دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در یک نگاه / ایستگاه دهم
 ردصلاحیت برخی نمایندگان مجلس از سوی هیأت نظارت+اسامی
 اخبار غیررسمی: حدود یک‌سوم ثبت‌نام‌کنندگان تأیید شدند / انصراف نزدیک به 1000 نفر
 شورای نگهبان نحوه اعتراض به عدم احراز صلاحیت داوطلبان انتخابات را اعلام کرد
 سپاه پاسداران 10نظامی آمریکایی را در خلیج فارس بازداشت کرد
 دانشجویان دختر به عتبات عالیات اعزام می شوند
 راه روستایی بیاضه – حاجی آباد تا پایان امسال به بهره برداری می رسد
 پیکر پدر شهید محمد علی جعفری در بافران تشییع شد + عکس
 یک کشته در واژگونی وانت پیکان در نایین + عکس
 رد صلاحیت ها به شکل محرمانه به داوطلبان اعلام می شود
 سقف کارت اعتباری خرید کالا ۶ میلیون تومان با اولویت زوج‌های جوان
 اختصاص 15میلیارد ریال برای مقابله با خشکسالی خوروبیابانک
 توقيف کشنده اسکانيا با 20 ميليون ريال خلافي

آخرين اخبار ايران و جهان


آخرین فایل های صوتی

گستره فعاليت اينا

شهرستان نايين (ايماني)
نايين
انارك
بافران
شهرستان اردستان
اردستان
زواره
شهرستان خور و بيابانك
خور
جندق
فرخي
شرق استان اصفهان
كوهپايه
تودشك
سجزي
هرند
اژيه
ورزنه
جرقويه

خبرگزاري شرق استان اصفهان به دليل گسترش فعاليت هاي خود در تمامي مناطق ذكر شده خبرنگار فعال مي پذيرد. حتما با ما تماس بگيريد. 09133233050

10 مطلب با بیشترین بازدید

زمان بازسازي صفحه :0.4637 ثانيه, 0.3724 براي هر جستجو .